Fotel Uszak po renowacji

Jak kupić meble i nie przepłacić? Poznaj 5 sposobów

Meble to jeden z największych wydatków podczas urządzania wymarzonego domu. Wybierając nowe meble kierujemy się przede wszystkim ich funkcjonalnością i wyglądem. Kolejnym ważnym aspektem jest cena. Zakup nowego umeblowania może poważnie nadwyrężyć nasz budżet.

W tym poście przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów mebli.

 

 

Jak zaoszczędzić pieniądze kupując meble?

 

Meble. Historia mebli PRL

Fotel Uszak

 

1. Kupuj online

  • Porównuj ceny! Wiele sklepów internetowych oferuje identyczne produkty nabyte w hurtowniach meblarskich. W związku z czym, te same meble w różnych sklepach mogą pojawić się pod inną nazwą i różnić się ceną.
  • Szukaj stron na których za rejestrację lub zapisanie się do newslettera otrzymasz zniżkę na pierwsze zamówienie lub bony rabatowe na kolejne.

 

2. Kupuj na wyprzedażach

Poczekaj na wyprzedaże! W ciągu roku jest wiele okazji, przy których ceny mebli idą w dół. Są to zniżki okolicznościowe np. z okazji Dnia Ojca, wyprzedaże śród-sezonowe i sezonowe. Jesienią taniej kupisz w Black Friday, a zimą dostaniesz zniżki z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

 

3. Kupuj lokalnie

Sklepy lokalne często oferują interesujące zniżki lub darmową dostawę mebli do miejsc znajdujących się w okolicy. A Ty nie tylko wspierasz lokalny biznes, ale także masz szansę na zakup niesztampowych mebli.

  • Nie wstydź się zapytać o rabat. W najgorszym wypadku usłyszysz odmowę, w najlepszym zaoszczędzisz pieniądze.
  • Rób zakupy przed wejściem do sprzedaży nowej kolekcji – salony meblowe obniżają cenę wcześniejszych kolekcji.

 

 

Meble. Rejmund Hałas Projekt

 

 

4. Przejrzyj lokalne ogłoszenia

Przeglądając lokalne ogłoszenia z pewnością uda Ci się natrafić na różne meblowe perełki. Kupując używane, ale wciąż zadbane meble, nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale także dbasz o planetę.

 

5. Odwiedź outlet

Outlet to świetny sposób na zakup wysokiej klasy mebli po kosztach. Do outletów często trafiają nowe meble z końcówki kolekcji, a ich cena spada nawet o 70%. Niektóre oferowane produkty mogą mieć drobne wady, których naprawa nie przewyższa pierwotnej ceny – dlatego warto kupować w outletach.

 

Być może zainteresuje Cię:

Fotel Uszak po renowacji. Zobacz stary fotel w nowych szatach.

Zobacz jak przeprowadzić renowację starego krzesła

Narzędzia do renowacji mebli

Odwiedź nas na facebooku: loftdizajn

Similar Posts