metamorfoza kawalerki

Jak spersonalizować wnętrze? Poznaj 5 sposobów

Urządzając swój dom często zastanawiamy się jak spersonalizować wnętrze, aby czuć się w nim dobrze. Ważne, aby dom nie tylko zachwycał ogólnym projektem, ale także oddawał ducha mieszkańców.

Jeśli chcesz aby Twój dom odzwierciedlał to, kim jesteś, a nie tylko to, co jest modne to dobrze trafiłeś! Poznaj 5 sposobów, które pomogą Ci spersonalizować wnętrze, ale też nie nadwyrężą Twojego budżetu.

 

Jak szybko i tanio spersonalizować wnętrze?

 

1. Nie ukrywaj swojego hobby

Jeśli jesteś miłośnikiem podróżowania, z pewnością wiesz, że każda podróż jest przygodą i tworzy wspomnienia na całe życie. Dobrym pomysłem będzie powieszenie mapy świata, na której będziesz mógł zaznaczyć każde miejsce, które udało Ci się odwiedzić!

Uwielbiasz fotografować?  Wywołaj swoje najlepsze zdjęcia i opraw je, a następnie stwórz ścianę zdjęć. Każde zdjęcie skrywa za sobą historię, którą znasz tylko Ty.

2. Pokaż swoją kolekcję

Aby celebrować swoje pasje często tworzymy unikatowe kolekcje. Kolekcjonować można praktycznie wszystko, poczynając od książek i monet, skończywszy na świecach czy biżuterii.

Kolekcje wiele mówią o osobowości ich właściciela, dlatego ich eksponowanie to znakomity sposób, aby spersonalizować wnętrze domu.

 

Porsche 959 model samochodu

 

3. Podziel się swoim talentem ze światem

Nic nie odzwierciedla lepiej osobowości, niż prace twórcze. Nie ukrywaj swojego talentu przed oczami innych.

Jeśli jesteś malarzem udekoruj swój dom własnymi obrazami. Jeśli uwielbiasz dziergać stwórz wyjątkowe poszewki na poduszki lub narzuty na sofę. A może interesujesz się ceramiką bądź tworzeniem kompozycji kwiatowych? Niezależnie od tego co tworzysz wyeksponuj to w swoim domu, to jeden z najlepszych sposób na jego personalizację.

 

4. Opowiedz historię przez zdjęcia

Zdjęcia to wspaniały sposób na wypełnienie domu szczęśliwymi wspomnieniami. Za pomocą zdjęć możesz opowiedzieć ciekawe historie oraz spersonalizować wystrój swojego domu.

 

prl vintage sklep starocie loftdizajn.pl 4

Tablica magnetyczna loft, vintage

 

5. Zostaw wiadomość

Kolejnym dobrym pomysłem jest tablica kredowa, na której możesz zapisać swój ulubiony, inspirujący cytat, bądź zostawić wiadomość dla swoich bliskich.

 

Zobacz:

Vintage dekoracje. Zainspiruj się!

Wnętrza w stylu industrialnym. TOP 5 cech

Odwiedź nas na facebooku:  Nasz Funpage

Similar Posts