10 najpopularniejszych trendów w aranżacji wnętrz 2019
|

Inspirujące pomysły do salonu

Salonowe inspiracje, pomysły, aranżacje

Salon to miejsce, w którym spędzasz najwięcej czasu w ciągu dnia. Idealny salon powinien nie tylko wyglądać świetnie, ale także być funkcjonalny i wygodny. Łączenie wszystkich trzech rzeczy może przyprawić Cię o zawroty głowy. Mamy jednak dla Ciebie lekarstwo – garść ciekawych pomysłów, które być może zainspirują i zmotywują Cię do zmiany aranżacji Twojego salonu.

 

Salon w odzieniach szarości z dodatkiem białych detali

Nowoczesne wnętrze w szarych odcieniach z białymi detalami. Loftdizajn

 

Połączenie szarych odcieni ścian z białymi meblami oraz jasnymi detalami daje poczucie przestronności wnętrza. Biały elementy dobrze odbijają światło, dzięki czemu pomieszczenie jest dodatkowo doświetlone miękkim, rozproszonym światłem.

 

Industrialne elementy wystroju wnętrza

industrialne wnętrze. Inspiracje i pomysły do salonu

 

Zestawienie nowoczesnego wnętrza ze stylizowanymi lub oryginalnymi meblami oraz innymi elementami wystroju wnętrz to świetny pomysł na gustowny salon, który podkreśli Twój indywidualizm.

 

Klasyczne tony biało-niebieskie

kolory biały i niebieski w wystroju wnętrz

 

Niebieski i biały to klasyczna kombinacja kolorów idealna do apartamentów zlokalizowanych nad morzem lub w pobliżu innych zbiorników wodnych. Zestawienie tych kolorów oprócz tego, że świetnie do siebie pasuje, daje poczucie harmonii i spokoju.

 

Minimalizm w dobrym guście

salon wystrój wnętrz z żółtym i czarnym siedziskiem i zegarem na ścianie loft https://loftdizajn.pl/salon/

 

Minimalizm jest trendem, który szczególnie doceniamy podczas świątecznych porządków lub przy przeprowadzkach. Salon w minimalistycznym stylu to prostota, która poprawia nam jakość życia począwszy od spójności w naszym wnętrzu (także w sensie duchowym), na zachowaniu porządku skończywszy.

Jeśli jesteś na etapie dekoracji swojego salonu, odwiedź dział z meblami oraz dekoracjami na naszej stronie loftdizajn

Similar Posts