Metamorfoza łazienki

Metamorfoza łazienki w kilku krokach. Sprawdź!

Szybka metamorfoza łazienki

Jeden z pomysłów na zagospodarowanie starej maszyny do szycia firmy singer

Remont łazienki to na pierwszy rzut oka spore wyzwanie. Skuwanie starych płytek, zmiana instalacji wodnej i kanalizacyjnej, wymiana armatury sanitarnej. To wszystko pociąga za sobą nie tylko duże koszty, ale także może sprawić, że będziemy zmuszeni do korzystania przez jakiś czas z łazienki sąsiada. Jeśli nie jesteśmy na to wszystko przygotowani może zamiast generalnego remontu, warto zastanowić się nad zmianą aranżacji obecnej łazienki.

 

Dlatego opracowaliśmy dla Ciebie, kilka wskazówek na szybki remont łazienki, bez konieczności wyburzania starych płytek.

Pomaluj stare płytki – obecnie na rynku jest dostępnych wiele farb, które przeznaczone są do renowacji płytek. Malowanie płytek wraz z fugami możemy wykonać za pomocą wałka.

Wymień sylikon – spękany i zabrudzony silikon to jedna z rzeczy, która najbardziej razi w łazienkach. Za pomocą skrobaka i nożyka możemy go usunąć. Położenie nowego silikonu już nie jest taką prostą sprawą, ale możemy to zlecić znajomemu majstrowi.

Pomaluj ściany/sufit – odświeżenie ścian nową farbą, to jeden z najprostszych zabiegów, który możesz wykonać osobiście. Pomaluj sufit na biało, ze ścianami możesz poeksperymentować.

Zmień oświetlenie – małe zmiany robią wielką różnice. Nowa dizajnerska lampa z mocniejszą żarówką może zmienić Twoją łazienkę o 180 stopni.

Wstaw duże lustro – wstawienie lustra, to zabieg, który nie tylko powiększa optycznie pomieszczenie, ale także odbija światło, rozświetlając ją tym samym.

Udekoruj dodatkami – nietuzinkowy kubek na szczoteczki, ciekawy obraz, czy dizajnerski wieszak na ręczniki, to tylko niektóre akcesoria, które nadadzą Twojej łazience charakteru.

Similar Posts