Loftdizajn powstał z miłości do renowacji wyjątkowych mebli z ubiegłego stulecia, w których odbijają się losy ludzi, miejsca i ich historie.  Loftdizajn to miejsce pełne inspiracji – ciekawe artykuły, dzielenie się wiedzą z zakresu renowacji, a także możliwość nabycia wyjątkowych rzeczy z lat 60., 70. i 80. ubiegłego wieku. 

W ofercie sklepu Loftdizajn znajdziesz wyjątkowe meble, oświetlenie oraz dekoracje i akcesoria z okresu PRL. Wszystkie artykuły zostały wyselekcjonowane i odrestaurowane z najwyższą dokładnością, przy jednoczesnym zachowaniu swojego retro charakteru. Produkty znajdujące się w ofercie Loftdizajn występują w pojedynczych sztukach i są prawdziwą gratką dla kolekcjonerów. 

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz także nasze autorskie projekty – poczynając od wyjątkowych dekoracji, takich jak tablice korkowe, czy magnetyczne, a kończąc na własnych modelach mebli. Naszą specjalnością są stoliki kawowe w stylu industrialnym. Nasze autorskie projekty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz niezwykłą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły.

 

Kto jest twórcą Loftdizajn?

Cześć, jestem Konrad

Stworzyłem to miejsce, żeby pokazać Wam kawałek swojego świata.

Od lat interesuję się renowacją mebli, która dotychczas była moim hobby, wykonywanym w wolnym czasie. Zawsze, kiedy zamykam za sobą drzwi mojego warsztatu i zatracam się w pracy z drewnem, odczuwam spokój i spełnienie. Jedynie ostatnie promienie słońca informują mnie o tym, że spędziłem kilka godzin pracy nad kolejnym, małym dziełem sztuki. Precyzja i skupienie, które są niezbędne przy pracy nad starym meblem są dla mnie swego rodzaju medytacją i sposobem na odcięcie się od zabieganego świata.

Każdy z przedmiotów ma swoją duszę, w której odbijają się losy ludzi, miejsca i ich historie. Kiedy biorę w ręce porcelanową filiżankę i widzę stary fotel, przypominam sobie czasy spędzone na wakacjach w domu mojej babci. Pamiętam jak zasiadała w niedzielne popołudnia w fotelu z filiżanką kawy i czytała gazetę.

Wierzę, że rzeczy, które znajdziecie w moim sklepie, budzą podobne, miłe wspomnienia i  odzwierciedlają wyjątkowe historie. Dla mnie były one motywem do zajęcia się tym zawodowo, dla Was mogą być okazją do dodania swoim wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.