Cześć, jestem Konrad

Stworzyłem to miejsce, żeby pokazać Wam kawałek swojego świata.

Od lat interesuję się renowacją mebli, która dotychczas była moim hobby, wykonywanym w wolnym czasie. Zawsze, kiedy zamykam za sobą drzwi mojego warsztatu i zatracam się w pracy z drewnem, odczuwam spokój i spełnienie. Jedynie ostatnie promienie słońca informują mnie o tym, że spędziłem kilka godzin pracy nad kolejnym, małym dziełem sztuki.

Precyzja i skupienie, które są niezbędne przy pracy nad starym meblem, pozwalają mi odnaleźć spokój i są swego rodzaju medytacją, sposobem na odcięcie się od tego zabieganego świata.

Każdy z przedmiotów ma swoją duszę, w której odbijają się losy ludzi, miejsca i ich historie. Kiedy biorę w ręce porcelanową filiżankę i widzę stary fotel, przypominam sobie czasy spędzone na wakacjach w domu mojej babci. Pamiętam jak zasiadała w niedzielne popołudnia w fotelu z filiżanką kawy i czytała gazetę. Była to dla niej chwila relaksu...

Wierzę, że rzeczy, które znajdziecie w moim sklepie, budzą wspomnienia i  przywołują podobne historie. 

Dla mnie były one motywem do zajęcia się tym zawodowo, dla Was mogą być okazją do dodania swoim wnętrzom niepowtarzalnego charakteru!