Meble z okresu PRL – moda przemija, styl pozostaje

Meble z okresu PRL to silny trend wnętrzarski ostatnich kilku lat. Ich popularność rośnie z sezonu na sezon i coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z ich niezwykłej wartości. Doceniamy je przede wszystkim za ponadczasowe piękno, wytrzymałość i minimalizm konstrukcji. Kultowe meble z okresu PRL w stylowy sposób nadadzą każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. 

Loftdizajn to unikatowy sklep internetowy, który w swoim asortymencie oferuje kultowe i profesjonalnie odrestaurowane meble z okresu PRL. W ofercie sklepu znajdziesz meble zaprojektowane przez najlepszych projektantów, starannie wyselekcjonowane pod względem unikatowości. 

Loftdizajn zawiera szeroki wybór mebli z lat 50., 60. i 70. ubiegłego wieku, które po troskliwej renowacji uzyskały nowe życie, jednocześnie zachowując swój wyjątkowy charakter. Fotele, krzesła, komody i stoliki z okresu PRL coraz częściej trafiają zarówno do polskich, jak i zagranicznych wnętrz. 

Loftdizajn to sklep zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób znudzonych jednakowymi meblami z popularnych sieciówek, szukających nietuzinkowych rozwiązań i unikatowych mebli z duszą. Oferowane przez nas meble to gwarancja najwyższej jakości i staranności, która zadowoli najbardziej wymagających klientów. 

Wyświetlanie 1–16 z 19 wyników

1 2